cs en
Všechny novinky

SEZNAM VÝHERCŮ PRVNÍHO LOSOVÁNÍ TOMBOLY SINGLEKRASU

SEZNAM VÝHERCŮ PRVNÍHO LOSOVÁNÍ TOMBOLY SINGLEKRASU
V sobotu jsme vylosovali první výherce naší nové singlekrasové TOMBOLY. Jak už určitě víte, princip je jednoduchý: uhraď příspěvěk na údržbu a rozvoj trailů: TRAILOVNÉ (denní 50 Kč / roční 1000 Kč) a získáš tak možnost vyhrát hned 3x do roka parádní ceny od Singlekrasu a našich partnerů! Ve třech termínech pak vylosujeme "tombolu“ o parádní věcné ceny: v sobotu 26. 6. / v sobotu 28. 8. / na závěr sezóny pak v sobotu 16. 10. s bonusovou hlavní cenou! To jsou hned 3 losování za rok = 3 příležitosti vyhrát. Kompletní pravidla tomboly naleznete zde: https://singlekras.cz/trailovne-tombola.
 
A kdo jsou výherci prvního červnového kola?
 
  1. Týdenní zapůjčení elegantního SUV s hybridním pohonem LEXUS RX 450h od LEXUS BRNO (termín dle vlastního výběru s platností do konce bike sezóny 2021). Martin Mynář (denní trailovné zaplaceno QR platbou dne 31.5.).
  2. Poukaz pro 2 osoby na 2 noci s polopenzí v Penzionu Kůlna Jedovnice v hodnotě 6360 Kč. Michael Bousek (denní trailovné zaplaceno v bistru za 2 osoby dne 18.4.). Cena již předána.
  3. Parádní trailová přilba UVEX Quatro Integrale. Letošní novinka s novým senzorem pádu Tocsen při pádu sama přivolá pomoc. Více informací o tom, jak tahle trailová paráda funguje, naleznete zde. Pan Chamalidis (denní trailovné zaplaceno v bistru kartou dne 16.6.).
  4. 1 místo na celodenním kempu výuky jízdy FLOWRIDE dle vlastního výběru. Radek Harašta (roční trailovné zaplaceno QR platbou dne 15.6.).
  5. Sada prémiových trailových plášťů MICHELIN WILD AM2 + MICHELIN FORCE AM2. Jiří Vlk (denní trailovné zaplaceno v bistru hotově dne 26.6.). Cena již předána.
  6. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny SInglekrasu na celý den. Tomáš Hladík (denní trailovné zaplaceno QR platbou dne 16.6.).
  7. Sada 2ks superlehkých insertů včetně luxusních bezdušových ventilků značky TUBOLIGHT. David Styrančák (denní trailovné zaplaceno v bistru za 4 osoby kartou dne 17.6.).
  8. Půjčení libovolného kola / ebiku z půjčovny SInglekrasu na půl dne. Pan Jelínek (denní trailovné zaplaceno v bistru hotově dne 24.6.).
  9. Sada čisticího prostředku a maziva na horská kola prémiové švýcarské značky MOTOREX. Tomáš Bujáček (denní trailovné za 2 osoby zaplaceno v bistru hotově dne 26.6.). Cena již předána.
  10. Tričko Singlekras dle vlastního výběru (pánské, dámské nebo dětské). Radek Novotný (denní trailovné zaplaceno v bistru hotově dne 19.6.).
Video ze slosování naleznete na našem Facebooku:
 
 
Výherce jsme již kontaktovali. V případě potřeby nás kontaktujte přes náš Facebook nebo Instagram.

Partneři

Doporučujeme